![](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/themes/Tyco/images/israel-flag.jpeg)
קורס לחיזוק השפה העברית לעובדי המנהל והמשק בבי"ח שמיר
![אופיר אלקלעי - יור הסתדרות עובדי המדינה נושא דברים אופיר אלקלעי - יור הסתדרות עובדי המדינה נושא דברים](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/09/אופיר-אלקלעי-נושא-דברים.jpg)
![קורס לחיזוק השפה העברית קורס לחיזוק השפה העברית](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/09/קורס-לחיזוק-השפה-העברית.jpg)
![קורס בבית חולים שמיר קורס בבית חולים שמיר](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/09/4.jpg)
![קורס לחיזוק השפה העברית לעובדי המנהל והמשק קורס לחיזוק השפה העברית לעובדי המנהל והמשק](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/09/3.jpg)
בתאריך 6.9.23 נפתח קורס לחיזוק השפה העברית לעובדי המנהל והמשק בבית החולים "שמיר"', לעובדים אשר רובם ככולם עולים חדשים או מהמגזר הערבי, שהשפה העברית אינה שגורה בפיהם.
במסגרת הקורס, ישפרו העובדים את יכולת הביטוי והכתיבה העברית והקורס הרחב והמעמיק הזה, יהווה עבורם מקפצה להמשך דרכם המקצועית.
המילים "ידע זה כח" – משפט אותו יו"ר הסתדרות עובדי המדינה עו"ד אופיר אלקלעי מהדהד כלפי מטה לעובדים בשטח, יהפוך למציאות. "ידע מקנה ביטחון אישי" אומר יו"ר הסתדרות עובדי המדינה "וככל שהעובד ירצה ללמוד – אנו ניתן לו את האפשרות לכך". ראש הוועד יעקב כהן וחברת הוועד רותי פלח, שרווחת העובדים בב"ח שמיר בראש מעייניהם, בשיתוף ובעידוד הנהלת ביה"ח ברשותה של ד"ר אוסנת בן ציון קורח בשיתוף עם העמותה לקידום מקצועי של הסתדרות עובדי המדינה בניהולו של אבי שלמה ברכו על תחילת הקורס ואיחלו למשתתפים הצלחה בהמשך הדרך.
הקורס נפתח עבור חברי העמותה לקידום מקצועי חברתי מטעם הסתדרות עובדי המדינה.