עו"ד אופיר אלקלעי נבחר ליו"ר הסתדרות עובדי המדינה - 12.3.23

עו"ד אופיר אלקלעי נבחר במהלך הוועידה התשיעית של הסתדרות עובדי המדינה שהייתה במעמד שר הכלכלה ושר החוץ

עו"ד אופיר אלקלעי נבחר ליו"ר הסתדרות עובדי המדינה במהלך הוועידה התשיעית של הארגון שנערכה בנס ציונה – בהשתתפות שר הכלכלה ניר ברקת ושר החוץ אלי כהן.

בוועידה, שהייתה בסימן 75 שנים למדינת ישראל ותחת הכותרת "מנהיגות, התחדשות וערכים", השתתפו כ-700 נציגים מכל משרדי הממשלה, מנכ"לי משרדים, הממונה על השכר באוצר אפי מלכין וצוותו, נציב שירות המדינה דניאל הרשקוביץ ושותפים לדרך.

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד: "אני מברך את חברי אופיר אלקלעי על בחירתו, וגאה באמון שנתנו בו מוסדות הסתדרות עובדי המדינה. אני סמוך ובטוח שבעשייתו למען העובדים והעובדות, ובדרכו הערכית והמסורה, הוא יוביל את השירות הציבורי מעלה-מעלה לטובת המדינה והציבור הישראלי כולו".

יו"ר הסתדרות עובדי המדינה הנבחר עו"ד אופיר אלקלעי: "עובדי המדינה הם הלב של השירות הציבורי ואני רואה בתפקיד אליו נבחרתי שליחות חשובה: לטפל בזכויות העובדים ולעשות הכול כדי לתת את השירות הטוב ביותר לציבור.

אני רוצה להודות ליו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד על הגיבוי והתמיכה במהלך כל הדרך ולחבריי ראשי הוועדים בהסתדרות עובדי המדינה על השותפות, על החברות ועל המסירות לטובת ציבור העובדים. אנחנו נמצאים זמן קצר אחרי הסיכום על הסכם המסגרת שבמסגרתו יחולו תוספות שכר משמעותיות לעובדים, יקוצר שבוע העבודה ויינתן מענק מיוחד לקראת פסח בגובה 6,000 שקל. לצד ההטבות ושיפור תנאי העבודה, בפני הסתדרות עובדי המדינה אתגרים נוספים בשלל משרדים שגם בהם נדע לעמוד. בתוך סביבת עבודה משתנה – נשכיל להוביל תהליכים עתידיים לטובת העובדים והשירות הציבורי".

הדפדפן שלך אינו נתמך
בבקשה עדכן את הדפדפן שלך על מנת לראות את האתר באופן תקין.
הורד מהדפדפנים הבאים: