![](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/themes/Tyco/images/israel-flag.jpeg)
עו"ד אופיר אלקלעי וצוותו במפגש עם יו"ר רשות המיסים - ערן יעקב וצוותו
![מימין: רן סופר, ארז אופינקרו, אופיר אלקלעי, ערן יעקב, אתי גבאי, ודים אבנשטיין מימין: רן סופר, ארז אופינקרו, אופיר אלקלעי, ערן יעקב, אתי גבאי, ודים אבנשטיין](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/02/1-4.jpg)
ביום שלישי ה- 7.2.23 התקיים מפגש בין יו"ר הסתדרות עובדי המדינה – עו"ד אופיר אלקלעי וארז אופינקרו – מזכיר חטיבה בהסתדרות עובדי המדינה, עם יו"ר רשות המיסים ערן יעקב, אתי גבאי – סמנכ״ל הון אנושי ודים אבנשטיין – יו״ר וועד רשות המיסים ורן סופר – יו"ר וועד מכס ומע״מ.
עו"ד אופיר אלקלעי :"אנשים שמאחורי המספרים, הכלכלה, ההישגים והדאגה לעתיד מדינת ישראל. במפגש שקיימנו עם צמרת רשות המיסים הסתבר לנו שאיכות העובדים , מסירותם ומקצועיותם היא שעושה את ההבדל הגדול. היום קיימנו פגישה חשובה עם צמרת רשות המיסים. נוכחנו לדעת, שהעובדים המקצועיים והמסורים אחראים על גביית 90 אחוז מהכנסות המדינה.
ובזכותם מדינת ישראל יכולה לפעול, לצמוח, להתפתח ולתפקד כמו מדינה מודרנית.
בסיום המפגש סיכמנו כולנו, שנעשה הכל כדי למנוע את עזיבת כח האדם האיכותי ברשות, ונפעל נמרצות לטפח ולחזק את עובדי הרשות.
אין לנו ארץ אחרת, איכות כח האדם זה הנכס האמיתי של רשות המסים ומדינת ישראל".