![](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/themes/Tyco/images/israel-flag.jpeg)
כנס מנהיגות לכלל ועדי הסתדרות עובדי המדינה (1.23)
![מימין לשמאל: ששון פרץ, ודים אבנשטיין, עופר לוי, רן סופר מימין לשמאל: ששון פרץ, ודים אבנשטיין, עופר לוי, רן סופר](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/1-1.jpg)
![יור הסתדרות עובדי המדינה - אופיר אלקלעי יור הסתדרות עובדי המדינה - אופיר אלקלעי](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/2-1.jpg)
![יור ההסתדרות הכללית - ארנון בר דוד יור ההסתדרות הכללית - ארנון בר דוד](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/3-1.jpg)
![יור הסתדרות עובדי המדינה - אופיר אלקלעי יור הסתדרות עובדי המדינה - אופיר אלקלעי](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/4-1.jpg)
![משתתפי כנס המנהיגות משתתפי כנס המנהיגות](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/5.jpg)
![מימין: אופיר אלקלעי - יור הסתדרות עובדי המדינה ודני בונפיל - יור מרחב ירושלים מימין: אופיר אלקלעי - יור הסתדרות עובדי המדינה ודני בונפיל - יור מרחב ירושלים](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/6.jpg)
![מנכל ההסתדרות - דודו בצלאל מנכל ההסתדרות - דודו בצלאל](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/7-3.jpg)
![אבי יחזקאל - סגן יור ההסתדרות ויור אגף מרחבים אבי יחזקאל - סגן יור ההסתדרות ויור אגף מרחבים](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/8.jpg)
![1סיור בקניון האדום 1סיור בקניון האדום](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/9.jpg)
![2סיור בקניון האדום 2סיור בקניון האדום](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/10.jpg)
![3סיור בקניון האדום 3סיור בקניון האדום](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/11.jpg)
כנס המנהיגות התקיים מיום ראשון עד רביעי – 1-4.1.23 וכלל את כלל ועדי הסתדרות עובדי המדינה. במסגרת הכנס נתן יו״ר ההסתדרות ארנון בר דוד סקירה רחבה על הכיוונים העתידים לשנת 2023. הועברו הרצאות מנהיגות של האלוף אליעזר שקדי וד"ר התלהבות ערן שחר – הרצאות, שאפשרו לעצור רגע ולהרהר על מקומנו בחיים. התקיימו פאנלים עם ראשי הוועדים בנושאים שונים, בדגש על האתגרים שמציבה העבודה המאורגנת בשירות המדינה. כל יו"ר ועד דיבר מדם ליבו על מקום העבודה שלו וכיצד משלבים את השאיפה למצוינות לצד שמירה על העובדים. יו"ר הסתדרות עובדי המדינה – עו"ד אופיר אלקלעי, קיים פאנל חשוב עם קובי בר נתן – הממונה על השכר במשרד האוצר, על הבעיות והאתגרים בתעסוקת שירות המדינה. עו"ד אלקלעי הציג שאלות מאתגרות וכך גם וועדי העובדים. לכנס הגיע גם נציב שירות המדינה – פרופ׳ דניאל הרשקוביץ. נשיא המדינה שלח ברכה למשתתפים. בכנס נכחו בכירי ההסתדרות כולל מנכ״ל ההסתדרות – דודו בצלאל, מ"מ יו״ר ההסתדרות – רועי יעקב , סגן יו״ר ההסתדרות ויו״ר אגף מרחבים – אבי יחזקאל, ראשי מרחבים ובניהם יו"ר מרחב ירושלים – דני בונפיל, יו״ר מרחב תל אביב – גרשון גלמן, סגן ומנהלי החטיבות באיגוד ומזכירי האיגוד במרחבים. היום הרביעי לכנס הסתיים בטיול זריחה מודרך על ידי יו"ר הסתדרות עובדי המדינה, בקניון האדום שבהרי אילת.
עו"ד אופיר אלקלעי סיכם:" את מה שראיתי וחוויתי השבוע אי אפשר לתאר במילים. נוכחתי בעוצמה של חברי וראשי הוועדים של הסתדרות עובדי המדינה, עוצמה מנהיגותית אותנטית, עם ניצוץ בעיניים, אכפתיות ותחושת שליחות, שפשוט ריגשה אותי וראוי שהיא תהיה נחלת כולם – יש לנו במה ובמי להתגאות. כנס המנהיגות המדהים שערכנו השבוע, הוכיח לכולם איזו עוצמה מנהיגותית יש בהסתדרות עובדי המדינה , איזו תחושת שליחות לשירות הציבורי ולאזרחי מדינת ישראל. ככה נראית מנהיגות שצומחת ועולה מהשטח והיא זאת שמעצבת את עתיד וחשיבות השירות הציבורי לדור הבא.
כמה טוב להיות ביחד".