![](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/themes/Tyco/images/israel-flag.jpeg)
יו"ר הסתדרות עובדי המדינה - עו"ד אופיר אלקלעי וצוותו בסיור במרחב תל אביב
![אופיר אלקלעי - יור הסתדרות עובדי מדינה אופיר אלקלעי - יור הסתדרות עובדי מדינה](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2022/12/מרחב-תל-אביב1.jpg)
![מימין: אופיר אלקלעי - יור הסתדרות עובדי המדינה וגרשון גלמן - יור מרחב תל אביב מימין: אופיר אלקלעי - יור הסתדרות עובדי המדינה וגרשון גלמן - יור מרחב תל אביב](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2022/12/מרחב-תל-אביב2.jpg)
![ביקור בבית חולים וולפסון ביקור בבית חולים וולפסון](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2022/12/מרחב-תל-אביב3.jpg)
![ביקור במרכז מיפוי ישראל (מפי) ביקור במרכז מיפוי ישראל (מפי)](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2022/12/מרחב-תל-אביב4.jpg)
![ביקור במרכז מיפוי ישראל (מפי) ביקור במרכז מיפוי ישראל (מפי)](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2022/12/מרחב-תל-אביב5.jpg)
![אופיר אלקלעי - יור הסתדרות עובדי המדינה ואחיות בית החולים החדש לילדים וולפסון אופיר אלקלעי - יור הסתדרות עובדי המדינה ואחיות בית החולים החדש לילדים וולפסון](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2022/12/מרחב-תל-אביב6.jpg)
ביום שני ה-21.11.22 קיים יו"ר הסתדרות עובדי המדינה – עו"ד אופיר אלקלעי יחד עם מנהלי החטיבות הארציות בהסתדרות עובדי המדינה, מפגש במרחב תל אביב; במסגרת זו התקיים סיור במפ"י (מרכז מיפוי ישראל) ובבית חולים וולפסון.
במרכז מפ"י, קיבלו הנוכחים סקירה על תהליכי העבודה והאתגרים העומדים בפני מפ"י והוצגו מפות היסטוריות מרגשות. בביה"ח "וופסון" התקיימה שיחה עם וועד העובדים וההנהלה ולאחר מכן, התקיים סיור במבנה החדש והמרשים לילדים ע"ש סטיבן אדמס.
בתום הסיורים, התכנסו כולם למפגש וועדים רחב שכלל יו"רים וחברי וועד ממגוון רחב של מקומות עבודה. יו"ר הסתדרות עובדי המדינה, פרס בפני הנוכחים את האתגרים הצפויים בשנים הקרובות והיוזמות העתידיות.
בשני המקומות, אמר יו"ר הסתדרות עובדי המדינה, פגשתי עובדות ועובדים מסורים, נמרצים ובעיקר מאוד מקצועיים, הנחושים להצליח בעשייתם במקום העבודה. נוכחתי לראות ועדים לצד הנהלות המשתפים פעולה לטובת מקום העבודה ולטובת כל אדם באשר הוא, המגיע לקבל שירות.
תודות מקרב לב למר גרשון גלמן יו"ר מרחב תל אביב יפו וסגניתו גב' אורנה אבידן ומר עדי בן עמי יו"ר הסתדרות עובדי המדינה במרחב תל אביב יפו ולשאר העוסקים במלאכה".