![](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/themes/Tyco/images/israel-flag.jpeg)
יו"ר הסתדרות עובדי המדינה וצוותו בסיור במרחב נתניה (23.1.23)
![סיור במרחב נתניה סיור במרחב נתניה](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/1-8.jpg)
![מימין: יור מרחב נתניה - משה סמיה ויור הסתדרות עובדי המדינה - אופיר אלקלעי מימין: יור מרחב נתניה - משה סמיה ויור הסתדרות עובדי המדינה - אופיר אלקלעי](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/2-8.jpg)
![מפגש צוותי עובדי המדינה עם עם צוותי מרחב נתניה מפגש צוותי עובדי המדינה עם עם צוותי מרחב נתניה](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/3-8.jpg)
![סיור במרחב נתניה סיור במרחב נתניה](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/4-6.jpg)
![סיור במרחב נתניה - 23.1.23 סיור במרחב נתניה - 23.1.23](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/5-4.jpg)
![מרחב נתניה מרחב נתניה](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/6-3.jpg)
![אופיר אלקלעי - יור הסתדרות עובדי המדינה אופיר אלקלעי - יור הסתדרות עובדי המדינה](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/9-3.jpg)
![ביקור במרחב נתניה ביקור במרחב נתניה](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/7-5.jpg)
![מרחב נתניה מרחב נתניה](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/8-3.jpg)
יו"ר הסתדרות עובדי המדינה – עו"ד אופיר אלקלעי וצוותו, ממשיכים בסבב הסיורים במרחבים. ביום שני ה-23.1.23, התקיים סיור במרחב נתניה. במסגרת הסיור התקיימו ביקורים במרכז רפואי גריאטרי "דורות", ב"מעון נעורים תל מונד" ובמרכז הרפואי לבריאות הנפש "לב השרון."
עו"ד אופיר אלקלעי:" היום קיימנו סיור מרתק במיוחד במרחב נתניה. סיור שהותיר את כל הנוכחים נרגשים וגאים. הגענו למקומות בהם המציאות מפגישה אנשים מאותגרים עם עובדים בעלי נשמה יתרה, שנמצאים שם בשבילם מבחירה ברגעי האמת. פגשנו אנשים החיים במציאות מאתגרת, לא פשוטה והבטנו בעיניים לעובדים מסורים העושים את המעשה האנושי האצילי מכולם. היינו עדים לעבודת הקודש שנעשית במקומות אלו, למסירות והדאגה למי שזקוקים לתמיכה, סיוע ולפעמים לחיוך בלבד שהופך עולמות . כל סיור מלמד אותנו, הסיור גרם לי זיק של תקווה, שיש אנשים מדהימים בארץ שלנו ואשרי המדינה שדואגת בצורה כזו לאזרחיה, ברגעי האמת של חייהם . תודה ליו"ר המרחב משה סמיה וצוותו על סיור כל כך חשוב, שלימד אותנו עוד פרק בחיים".