![](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/themes/Tyco/images/israel-flag.jpeg)
יו"ר הסתדרות עובדי המדינה בביקור במשרד הקליטה (29.1.23)
![מימין: אופיר אלקלעי - יור הסתדרות עובדי המדינה ואופיר סופר - שר העלייה והקליטה מימין: אופיר אלקלעי - יור הסתדרות עובדי המדינה ואופיר סופר - שר העלייה והקליטה](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/01/4-8.jpg)
![אופיר אלקלעי ולירון פריוב-מחזיק התיק בהסתדרות במפגש עם שר העלייה והקליטה - אופיר סופר, יור וועד העובדים - כוכי אבוטבול וצוות משרד הקליטה אופיר אלקלעי ולירון פריוב-מחזיק התיק בהסתדרות במפגש עם שר העלייה והקליטה - אופיר סופר, יור וועד העובדים - כוכי אבוטבול וצוות משרד הקליטה](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/02/2.jpg)
עו"ד אופיר אלקלעי – יו"ר הסתדרות עובדי המדינה:" במפגש היום במשרד הקליטה נוכחתי לדעת שיש עובדות ועובדים מעולים שמגשימים את החזון הציוני כל יום ועוסקים באחת המטרות האסטרטגיות הנעלות והחשובות למדינת ישראל – קליטת העלייה. במסגרת סיורי וביקורי השטח שלנו, הגענו היום למשרד הקליטה כדי ללמוד מקרוב על הפעילות החשובה והציונית עליו המשרד אמון. התוודעתי לעובדים הנפלאים, העוסקים במסירות בקליטת העלייה הגדולה מרוסיה ואוקראינה בתקופה כל כך רגישה, הדורשת מהם קשב רב, רגישות ואמפתיה לכאבי העולים המתמודדים עם מלחמה קשה על כל היבטיה הקשים. פגשתי את אופיר סופר, שר העלייה והקליטה וצמרת משרדו, יחד עם כוכי אבוטבול – יו״ר וועד העובדים ולירון פריוב – מחזיק התיק בהסתדרות ונוכחתי לדעת, שכולם מאוחדים בחשיבות הטיפול הראוי והתרשמתי מעובדים מקצועיים, העושים עבודה כל כך חשובה תוך תחושת שליחות מרשימה. נעשה את הכל כדי לשפר את שכר העובדים ותנאי העסקתם".