![](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/themes/Tyco/images/israel-flag.jpeg)
ההסתדרות במרחב תל אביב - יפו והסתדרות עובדי המדינה במרחב, מחבקים את משפחות החטופים - 30.11.23
![מיצג מרגש ברחבת הדשא בבית ההסתדרות מיצג מרגש ברחבת הדשא בבית ההסתדרות](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/1.jpg)
![2 -מיצג מרגש ברחבת הדשא בבית ההסתדרות 2 -מיצג מרגש ברחבת הדשא בבית ההסתדרות](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/14.jpg)
![שלט ההסתדרות במרחב תל אביב - יפו מחבקת את משפחות החטופים שלט ההסתדרות במרחב תל אביב - יפו מחבקת את משפחות החטופים](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/2.jpg)
![מיצג מאות בלוני הליום צהובים מיצג מאות בלוני הליום צהובים](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/5.jpg)
![בלוני הליום צהובים למען שחרורם של החטופים בלוני הליום צהובים למען שחרורם של החטופים](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/3.jpg)
![הפרחת מאות בלוני הליום צהובים הפרחת מאות בלוני הליום צהובים](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/4.jpg)
![מאות בלוני הליום צהובים הופרחו למען חזרתם של השבויים מאות בלוני הליום צהובים הופרחו למען חזרתם של השבויים](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/19.jpg)
![מימין: אורנה אבידן - יור מרחב תל אביב, אבי יחזקאל - סגן יור ההסתדרות ויור אגף מרחבים ודודו בצלאל - מנכל ההסתדרות מימין: אורנה אבידן - יור מרחב תל אביב, אבי יחזקאל - סגן יור ההסתדרות ויור אגף מרחבים ודודו בצלאל - מנכל ההסתדרות](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/20.jpg)
![אורנה אבידן - יור מרחב תל אביב - יפו אורנה אבידן - יור מרחב תל אביב - יפו](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/13.jpg)
![ורדה בן ברוך - סבתו של החייל החטוף עידן אלכסנדר ורדה בן ברוך - סבתו של החייל החטוף עידן אלכסנדר](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/18.jpg)
![מימין: ורדה בן ברוך - סבתו של החייל החטוף עידן אלכסנדר ואורנה אבידן - יור מרחב תל אביב - יפו מימין: ורדה בן ברוך - סבתו של החייל החטוף עידן אלכסנדר ואורנה אבידן - יור מרחב תל אביב - יפו](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/11.jpg)
![יעלה דוד - אחותו של אביתר דוד שנחטף לעזה מהמסיבה ברעים יעלה דוד - אחותו של אביתר דוד שנחטף לעזה מהמסיבה ברעים](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/9.jpg)
![מימין: יעלה דוד - אחותו של אביתר דוד שנחטף לעזה ואורנה אבידן - יור מרחב תל אביב מימין: יעלה דוד - אחותו של אביתר דוד שנחטף לעזה ואורנה אבידן - יור מרחב תל אביב](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/6.jpg)
![מימין: יעלה דוד - אחותו של אביתר דוד שנחטף לעזה, אורנה אבידן - יור מרחב תל אביב ואבי יחזקאל - סגן יור ההסתדרות ויור אגף מרחבים מימין: יעלה דוד - אחותו של אביתר דוד שנחטף לעזה, אורנה אבידן - יור מרחב תל אביב ואבי יחזקאל - סגן יור ההסתדרות ויור אגף מרחבים](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/7.jpg)
![אבי יחזקאל - סגן יור ההסתדרות ויור אגף מרחבים אבי יחזקאל - סגן יור ההסתדרות ויור אגף מרחבים](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/15.jpg)
![מפגש מרגש לתמיכה והזדהות עם 239 משפחות החטופים מפגש מרגש לתמיכה והזדהות עם 239 משפחות החטופים](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/8.jpg)
![נציגי מטה משפחות החטופים נציגי מטה משפחות החטופים](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/16.jpg)
![מחבקים את משפחות החטופים - 30.10.23 מחבקים את משפחות החטופים - 30.10.23](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/17-1.jpg)
![תמונות 24 הילדים החטופים תמונות 24 הילדים החטופים](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/21.jpg)
![קעקוע ה-7.10.23 על יד אחד המשתתפים קעקוע ה-7.10.23 על יד אחד המשתתפים](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/10/22.jpg)
![נציגי מטה משפחות החטופים - 2 נציגי מטה משפחות החטופים - 2](https://www.hahistadrut.org.il/wp-content/uploads/2023/11/12.jpg)
ההסתדרות במרחב תל אביב – יפו והסתדרות עובדי המדינה במרחב, בראשות אורנה אבידן וסגנה עדי בן עמי, קיימו היום מפגש מרגש לתמיכה והזדהות עם 239 משפחות החטופים. השתתפו במפגש שתי נציגות מטה משפחות החטופים – ורדה בן ברוך – סבתו של החייל עידן אלכסנדר, שהגיע מארצות הברית כדי לשרת כחייל קרבי בגולני, ויעלה דוד – אחותו של אביתר דוד, שנחטף לעזה ממסיבת הטבע ברעים; כמו כן השתתפו במפגש נציגי הוועדים מהסקטורים השונים במרחב, סגן יו"ר ההסתדרות ויו"ר אגף מרחבים – אבי יחזקאל, מנכ"ל ההסתדרות – דודו בצלאל ויניב לוי – מנהל מטה משפחות החטופים.
המפגש נפתח במיצג מרגש, ברחבת הדשא בבית ההסתדרות, בו הוצגו תמונות החטופים וסטנד עליו נתלו בגדים המייצגים את החטופים: בגדי תינוקות, ילדים, בני נוער, חיילים, קשישים וקשישות.
נציגות משפחות החטופים העבירו מסר של אמונה ועוצמה והדגישו את החשיבות של ה'ביחד' למאמץ משותף להחזרת החטופים.
את המפגש סיים הזמר רובי לוי בשירת התקווה ושיר המעלות.
בתום המפגש ירדו המשתתפים עם נציגי המשפחות לרחבת הדשא והפריחו לאוויר מאות בלוני הליום צהובים.
יחד ננצח