אירוע הוקרה לעובדי המדינה בבית הנשיא על פעילות מסורה ומקצועית למען אזרחי ישראל במהלך מלחמת "חרבות ברזל"

טקס הוקרה לעובדות ועובדי המדינה נערך היום (3.7) בבית הנשיא בירושלים, על פעילותם ותרומתם של עובדי המדינה למען אזרחי מדינת ישראל במהלך מלחמת "חרבות ברזל".

הטקס התקיים במעמד נשיא המדינה יצחק (בוז'י) הרצוג, יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, יו"ר הסתדרות עובדי המדינה עו"ד אופיר אלקלעי, נציב שירות המדינה פרופ' דניאל הרשקוביץ' ומנהל המרכז הרפואי שיבא פרופ' יצחק קרייס .

הטקס התקיים בסימן "עובדי המדינה למען המדינה במלחמת "חרבות ברזל", פרי יוזמתו של יו"ר הסתדרות עובדי המדינה עו"ד אופיר אלקלעי. במהלכו הוקירו והודו הבכירים למאות המשתתפים מקרב עובדי המדינה וראשי הוועדים, על עשייתם המיוחדת בצל המלחמה הקשה.  

נשיא המדינה  יצחק (בוזי') הרצוג הודה לעובדי המדינה ואמר: "… המלחמה שפרצה ב-7 באוקטובר העמידה את כולנו בפני מבחן.. בזמנים האלו בדיוק, בולטות העובדות ובולטים העובדים, שרואים את גודל השעה, שבוחרים לאזור כוחות יש מאין, מצליחים להתעלות על הקושי, להירתם ולרתום את עמיתיהם – כדי לתת שירות מקצועי, רגיש ואמין  למען אזרחי המדינה. היום אנחנו מבקשים להביע תודה והערכה למי שעמדו באתגר הכל-כך חשוב והגדול הזה; למי שגם בשעות החשוכות ביותר ידעו להיות נקודת אור אופטימית, כתובת ויד מסייעת לכל הזקוקים להם. אני מאמין בחיזוק איכותו של השירות הציבורי. אני רואה פה הרבה רשויות ואני מודה לכולכם על שיפור השירות בכל העת. אתם בהכרח מבטיחים את עתידה של מדינת ישראל. תודה לכולכם – עלו והצליחו!"

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד בירך את עובדי המדינה ואמר: "הטקס הזה מסמל את העוצמה של עובדי המדינה והשירות הציבורי. אתם אלו שמהיום הראשון ללחימה עבדתם תחת אש, בכל המקומות והשירותים, כדי להמשיך לקיים את המדינה ולחזק את הכלכלה למען כולנו. ההסתדרות תמשיך לעמוד למענכם ובשבילכם כחומה בצורה. יחד איתכם נמשיך לבנות את המדינה ולהצעיד אותה קדימה. אני מצדיע לכם"

יו"ר הסתדרות עובדי המדינה עו"ד אופיר אלקלעי הודה למשתתפים: "אתם ההוכחה שיש עובדים בישראל. אתם עבדתם מהרגע הראשון של הלחימה ונתתם שירות מעולה ברווחה, בחינוך, בביטחון, בבריאות, בכלכלה ובכל תחום. כל זה למען הפצועים, המפונים, החטופים ולכל אזרחי מדינת ישראל. מדובר במעמד מרגש מאוד ואני רוצה להודות לנשיא המדינה, ליו"ר ההסתדרות, לראשי הוועדים, למנכ"לים ולעובדות והעובדים בשירות המדינה".

הדפדפן שלך אינו נתמך
בבקשה עדכן את הדפדפן שלך על מנת לראות את האתר באופן תקין.
הורד מהדפדפנים הבאים: